Posila do divize? Orel jedná se zajímavým jménem

Že by se po letech půstu konečně objevil v kolonce „posily“ pořádně žhavý úlovek? Není to zdaleka vyloučeno. Orel Zlín v minulých dnech vstoupil do jednání s nadstandardním divizním hráčem. Podle zdroje je hráč přestupu velmi nakloněn, byť zdaleka není nic upečeno.

„Už tolikrát vypadal přestup skoro jako hotový, ale v poslední době jsme nic nedotáhli. Proto jsme raději zatím opatrní, vše je otevřené,“ vyjadřují se vesměs insideři kolem klubu. Dohodě může každopádně zamezit pouze změna stanoviska samotného hráče, ve výši odstupného údajně nebude problém.

Orel by posilu moc a moc potřeboval. V rezervě má totiž především mladé hráče, s nimiž se počítá především pro krajskou soutěž, kde soupiska také zrovna neoplývá početným zastoupením. Další alternativou je nevyzpytatelný David Šaur, jenž už v divizi mnohokrát dokázal překvapit. Stejně jako u výše zmíněných ovšem také platí, že bude potřebný především v kraji.

Vzhledem k nejistému zdravotnímu stavu Petra Poláka a rok co rok opakujícím se zdravotním neduhám Davida Krejčiříka se jeví doplnění kádru téměř jako nutnost. V tomto případě by navíc nešlo o pouhou záplatu, ale vysoce kvalitní zboží! „Jedná se o borce, který je divizí léta otřískaný, byl by okamžitou posilou,“ vypálí zdroj.

Malá nápověda? Soupiskově by patřil mezi tři nejlepší hráče Orla. „Jde o hráče, jenž v procentuální úspěšnosti vždy patří k nejlepším hráčům divize. S ním v zádech by se dýchalo mnohem lépe. Přejeme si, ať to konečně vyjde a zabojujeme o postup!“ zakončil s nadějí v hlase jeden z hráčů.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..