Největší bojovník? Vítěz nepřekvapí

Jen tak odházet zápas. Hlavně, ať to mám rychle z krku a můžu na pivo. I tohle někdy bohužel mezi hráči slýcháváme. O takových ovšem tato anketa nebyla. Zde naopak do popředí vystoupili praví válečníci, kteří by za stolem položili život.

Jak vznikal žebříček:
Každý hlasující vybral 3 kandidáty, kteří se mu zdáli v dané kategorii jako nejvhodnější. Tyto pak seřadil na první tři příčky. První vybraný kandidát obdržel 5 bodů, druhý 3 body a třetí 1 bod. Celkovým hrubým součtem pak vzniklo konečné pořadí.

Mimo medailové pozice:
Patrik Výmola – 1 bod
Kristýna Bezděková – 1 bod
Erik Orság – 1 bod
Tomáš Doležel – 2 body
Tomáš Hochfelder – 6 bodů
Gábina Bezděková – 5 bodů
Mira Svoboda – 8 bodů
Petr Polák – 8 bodů
Iveta Zámečníková – 10 bodů

3. místo – Adam Závada (13 bodů)
Pingpongově vyrůstal v konkurenčním prostředí, zvyknul si na to, že za odevzdaný výkon přichází trest. Jakmile se stal vyzrálejším hráčem, nic se na tom nezměnilo. To potvrdil také jeden z hlasujících: „Konzistentní výkony mají svůj důvod. Bojuje za každých podmínek, a aby podal maximální výkon, musí se zdravě naštvat a dostat se do módu válečníka.“

2. místo – Lukáš Slouka (21 bodů)
Typický představitel hráče, kterému se v daný moment daří sebemizerněji, ale přesto v sobě nalezene lví sílu a bojuje až do vyčerpání. Díky svému hlasitému projevu někdy může působit až komicky, ale co se mu nedá vyčíst, je obrovská vůle nevzdát se za žádných okolností.

1. místoDavid Šaur (41 bodů)
David Šaur. Je třeba něco dodávat? Poctivec, jehož projev a čirá radost z jakéhokoliv vítězného míčku se vryjí pod kůži každému soupeři. Tolikrát visel nad propastí, ale nevzdal se a ze zdánlivě hotové beznadějné situace vybruslil jako by se nic nedělo. Příklad pro ty, co o sobě pochybují a mají pocit, že nikdy nic velkého nemohou vyhrát.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..