Kdo je mezi Orly největší pastyl?

Ne každý hráč vypadá při hře jako produkt stolnětenisových skript. Na našem sportu je hezké, že každý si jej hraje po svém. A pokud možno, co nejúčinněji. A není výjimkou, když má hráč mezi ostatními pověst hráče s neortodoxním stylem, je právě takový nepříjemným soupeřem. Kdo je onou probíranou osobou mezi Orly?

Jak vznikal žebříček:
Každý hlasující vybral 3 kandidáty, kteří se mu zdáli v dané kategorii jako nejvhodnější. Tyto pak seřadil na první tři příčky. První vybraný kandidát obdržel 5 bodů, druhý 3 body a třetí 1 bod. Celkovým hrubým součtem pak vzniklo konečné pořadí.

Mimo medailové pozice:
Milan Vítek – 1 bod
Oldřich Novotný – 1 bod
Erik Orság – 5 bodů
Břetislav Slouka – 11 bodů

3. místo – Zbyněk Zelenka (14 bodů)
Sám autor tohoto textu má v živé paměti, kterak jej před 10 lety, během jeho první sezony v Orlu, školil pán ve zralém věku, tehdy hájící barvy KST Zlín. Jeho bekendová vykláněčka trávou je pověstná. Hrát proti Zbyňovi je jako sledovat japonský film s bangladéžskými titulky. Sice zhruba víte, o co jde, ale nerozumíte tomu.

2. místo – David Šaur (30 bodů)
Očekávané jméno. Okresem se linou legendy, jak hráči poražení Davidem Šaurem končí své kariéry a doma vzteky hryžou potahy. Pokud by byl na světe Einstein, ve svém kamrlíku by se jistě všemožně snažil přijít na to, jak poloprofesionální meteorolog boří zákony fyziky (rotační zákon?).

1. místoLukáš Slouka (34 bodů)
Je znát, že Lukáš je samouk a základní údery se rozhodně neučil v žádném organizovaném oddíle. Svým postojem připomíná přihrblou kočku, která číhá na svou kořist, úderově dřevorubce po celodenní šichtě. Ovšem zarputilost mu slouží ke cti.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..