Déčko v improvizované sestavě zvládlo důležitý duel, béčko zazářilo proti Slušovicím

Velmi úspěšný víkend mají za sebou aktéři okresních soutěží z Orla Zlín. Béčko překvapivě lehce smázlo Slušovice, déčko bralo všechny body na půdě Bohuslavic nad Vláří. Éčko nedalo šanci mladíkům z Želechovic. Pouze céčko nestačilo na silný Kostelec.

Orel Zlín B – SKST Slušovice B 13:5 (Vítek Pavel 4,5, Šaur 3,5, Kristýnek 3, Novák 2)

TJ Sokol Kostelec C – Orel Zlín C 14:4 (Svoboda Vlastimil 2,5, Novotný 1, Vaněk čtyřhra)

SK Bohuslavice nad Vláří A – Orel Zlín D 6:12 (Čížek 4, Kania 3,5, Výmola 2,5, Huňka 2)

Orel Zlín E – ŠSK při Želechovice n/D 13:5 (Karbus 4, Slouka Lukáš 3,5, Divílek 3, Slouka Břetislav 2,5)

HVĚZDA VÍKENDU: Alexander Čížek

Veledůležitý zápas v RS II. třídy čekal orelské déčko, které se muselo obejít bez Tomáše Hochfeldera a také bez pomoci posil z prvního okresu. V sestavě se objevili hráči, kteří hráli letos doposud pouze čtverku. Pavel Kania a Tomáš Huňka ovšem splnili svou úlohu více než dobře. Nad všemi ale vynikal jiný borec – Alex Čížek, který bodoval naplno a nedal šanci ani domácí opoře Trllovi. A tak začínají kolovat zprávy, že Alex dostane šanci i v jedničcce. Jen musí zvýšit své tréninkové dávky. Potenciál v něm bezesporu je!

SMOLAŘ VÍKENDU: Bohumil Březík

Málokdy se stává, aby byl smolařem hráč z cizího oddílu. Tentokrát však nejde jinak než si trochu „rýpnout“. Jednička Slušovic odjela z Orlovny bez jediného vyhraného utkání. A pokud nejlepší hráč družstva neudělá ani bod, jednoduše nelze zvítězit.

DIVOKÁ KARTA VÍKENDU: Boris Kristýnek

Odpočinek od tréninku mu paradoxně prospěl. Třemi body se podepsal pod vítězství béčka a výrazně si svedl sebevědomí. Snad jej bodová porce požene k ještě lepším výkonům.

2 comments

Join the Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..