David Krejčiřík: Minulá sezona? Až na problémy s koleny povedená

Společně s ostatními kolegy dotáhl Orel do divize. A teď s nimi David Krejčiřík úspěšně zápolí. Loňská čtvrtá příčka je toho jasným důkazem. Další ročník bere se svým typickým nadhledem flegmatiky: „Myslím, že 3 lidi v týmu nám budou stačit,“ směje se. Na druhou stranu i on by jistě uvítal nějakou novou akvizici.

Otázka, která musí přijít. Jak jsi spokojený s uplynulou sezonou?

Minulou sezónu určitě hodnotím z celkového hlediska kladně, přece jenom na první rok v divizi si myslím, že jsme zahráli solidně. Jediné, co mě trápí, jsou vleklé problémy s koleny, ale i tak jsem si tu minulou sezonu užil. A když je navíc člověk v takové partě, jaká je na Orlu, tak ta sezóna nemůže být ani neúspěšná. (úsměv)

Čím to, že jste jako nováčci soutěže dokázali takto prorazit a potrápit ty nejlepší týmy?

Kvalita je kvalita, a tu náš tým opravdu má.

Přemýšlel jsi někdy za dobu, co působíš v Orlu, o změně působiště?
O změně bydliště mnohokrát, ale o změně klubu prakticky ne. A v současné chvíli není třeba cokoliv měnit.

Přesto je veřejným tajemstvím, že nějaké nabídky na stole přistály, je to tak?
Každý rok se někdo snaží přetáhnout mě, to je pravda. Ono když se na to člověk podívá globálně, tak slušných hráčů schopných hrát divizi ve Zlíně prostě není, takže můžeme i v jiných klubech vidět celkem výrazné přesuny hráčů sem a tam.

Vrátíme se ještě na začátek tvého angažmá v Orlu. Když jsi přicházel, napadlo by tě, že to spolu s ostatními dotáhnete až do divize?
Já myslím, že již s tímto cílem jsem tak trošku do Orlu přicházel, ale tehdy to byla ještě dlouho cesta k tomu se do té divize propracovat. De facto až s příchodem Peťi Poláka dostal tento cíl reálné obrysy a bylo jasné, že už se tam dostat prostě musíme. Každopádně mě to těší dvojnásob už z toho hlediska, že jsme si to vybojovali sami.

Odešel Jirka Machara, což znamená o jednoho hráče základní sestavy míň. Jak to vidíš, cítíš nutnost přivést nějakou posilu?
Já myslím, že i tři hráči stačí (směje se). Jen mě bude mrzet, že se bude hrát jen jeden debl a přitom to byla naše velice silná stránka! Ale každopádně, pokud si toto zrovna čte hráč s umem do divize, tak ať se ozve a domluvíme se.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..