Úspěšný víkend, oslabené béčko zdolalo oslabeného soupeře

Uplynulý víkend byl víkendem okresním, neboť divize měla volno. Béčko se muselo obejít bez Pavla Vítka a dlouhodobého maroda Davida Šaura. I tak si poradilo a smetlo Napajedla, byť ani ty nedisponovaly nejvyšší hráčskou kvalitou. Céčko nemělo v Mysločovicích i kvůli absenci obou Svobodů nárok, déčko vydřelo v Jasenné nejtěsnější výhru. Éčko rovněž bralo všechny body.

Orel Zlín B – FS Napajedla 13:5 (Hochfelder 4,5, Kristýnek 4, Novák 2/3 + čtyřhra, Veselka 2)

TJ Sokol Mysločovice B – Orel Zlín C 15:3 (Novotný 2, Vítek Milan 1)

TJ Sokol Jasenná – Orel Zlín D 8:10  (Hochfelder 3,5, Novák 3,5, Výmola 2, Veselka 1)

Orel Zlín E – TJ Sokol Šarovy E (Kania 4,5, Huňka 4,5, Karbus 3, Slouka Břetislav 1)

HVĚZDA VÍKENDU: Tomáš Hochfelder

Když nemá za zády svou mamku, hraje mnohem uvolněněji. Jeho 4 body v jedničce, byť proti oslabenému soupeři, slibují velkou naději. Poctivým přístupem a 3 body poté pomohl déčku k výhře 10:8 v Jasenné. Takhle vypadá výkon budoucnosti Orla! Jen houšť a větší kapky…

SMOLAŘ VÍKENDU: Zbyněk Zelenka

Jistě, na půdě Mysločovic není bodová absence žádnou ostudou. Co ale mrzí je to, když člověk prohraje těsné zápasy. A to byl i Zbyňkův případ, dvakrát prohrál až v rozhodující páté sadě, ve dvou případech to bylo 1:3.

DIVOKÁ KARTA VÍKENDU: Josef Novák

Adeptů na divokou kartu by bylo tentokrát více. Třeba Tomáš Huňka, který 4. okresní třídu už hodně přerůstá. Pepa ovšem bojoval na dvou frontách a na obou velmi úspěšně. Dvě ze tří utkání zvládl vítězně v jedničce, ve dvojce pak společně s Tomášem Hochfelderem dotlačil mužstvo ke 4 bodům. Neusnout na vavřínech a pořád pravidelně a tvrdě trénovat!

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..