TOP 50 internetových hlášek uplynulého roku z úst hráčů Orla Zlín – TOP 10!

Sem tam nějaká nezapomenutelná perla, to patří ke každému správnému sportovnímu kolektivu. Ale často si člověk danou hlášku stěží zapamatuje, natož aby si ji někde zapisoval. A tak si redakce dala alespoň tu práci a posbírala výroky hráčů Orla Zlín z webového a facebookového prostředí. Vzniknul tak žebříček TOP 50 nejlepších hlášek. Bavte se, a berte vše, prosím, s humorem! Končíme TOP 10 nejlepšími hláškami!

10. „Naděje umírá poslední, ale aby spadl do rukou (byť křesťanské organizaci) dar z nebes podobně jako před lety s Petrem Polákem, na to by bylo třeba hodně otčenášů…“

Kritická situace s nedostatkem hráčů nenechala nikoho chladným. Redaktor webu se snažil všemi možnými prostředky přivábit nějakou posilu. Dar tentokrát bohužel nepřistál. I když, současné 3. místo áčka se stejným bodovým ziskem jako druhé KST Zlín, to je malý zázrak!

9. „Ustoupíš, zavřeš oči, pleskneš to tam a je hotovo.“

David Šaur popsal technické provedení svého nejdůležitějšího úderu zvaného „Anča po prdeli“. Jak jednoduché…

8. „Ani jeden z nich neměl pořádný důvod k odchodu.“

Boris Kristýnek starší  při svém odchodu z Orla neopoměl připomenout nepříjemnou situaci před sezonou 2014/2015, kdy mužstvo opustili Jirka Svoboda s Laďou Babicou a notně tak zavařili béčku. A na rovinu prohlásil, co si o celé situaci myslí.

7. „Po téhle sezoně ve vyšším okresu jsem zjistil, že jen ruka a hlava už nestačí.“

Tomáš Hochfelder a jeho „důvěrné“ přiznání. Převratný objev budíž inspirací pro ostatní – jakmile k ruce a hlavě přidáte nohy, budete neporazitelní!

6. „Měl jsem ale například telefonát ještě v sobotu ráno, že bych se mohl zdržet v ZOO a zápas nestihnout…“

Souboj béčka s céčkem, to byla také konfrontace otce a syna Vítkových. Milan zkoušel použít netradičního prostředku a svou (jistě dobře mířenou) radou oslabit sestavu protivníka, mladší Pavel si ale postavil hlavu a svého tatínka neposlechl.

5. „Většina tu píše, jak budou na sobě tvrdě makat… a mezitím tu vidím fotky akorát z piva.“

Vynikající postřeh Tomáše Huňky. Teď jenom věřme, že pivu předcházely hodiny tvrdé dřiny a odříkání!

4. „No to je mi novinka, kdo jiný by za ty „BENJAMÍNKY“ Z béééčka asi tak nastoupil? Jedině, že by Tačůd vzal Čáryfuka!!!“

Reakce mistra bonmotů Vlasti Svobody na zveřejnění předběžné sestavy konkurentů z béčka. A opět neváhal popíchnout rosničku Tačůda, alias legendu a budoucího profesora meteorologie Davida Šaura.

3. „Kdo mě viděl ráno v neděli, pochopil, že z ležení na ženě tak chlap být zničený určitě nemůže!!“

Vlasťa Svoboda pogratuloval béčku k vítězství nad svým mančaftem a naznačil, že utkání jej stálo hodně sil.  A tak jistě i jeho žena pochopila, že ten večer bude zřejmě netradiční program.

2. „Kdo nenechá Adama s Krejčou trénovat čtvrtky a bude jim vyčítat, že budou trénovat mimo Orlovnu, tak prostě mu nezáleží na oddílu a může si hledat místo jinde.“

Pavel Vítek se postavil za své kolegy z áčka a neadresně vyčinil některým hráčům, že prvky egoismu nemají v kolektivním sportu co dělat. Jeho upřímná slova našla pochopení u valné většiny lidí, kteří stolnímu tenisu alespoň trochu rozumí.

1. „Jestli budeme až za váma, tak posílám ty svoje důchodce příští rok na „FARMU“ na Lukov do domova důchodců.“

A opět král hlášek Vlasťa Svoboda. Co dodat. Jeho mužstvo musí skončit v tabulce před béčkem. Být hráči céčka, tak začnu tvrdě trénovat, nebo urychleně vyplňovat žádost o pobyt v Domově. Čekací lhůty bývají dlouhé…

 

 

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..