Orli opět neztratili ani bod, áčko se přiblížilo senzačnímu postupu

Náročný víkend přežit bez úhony! Navzdory velkému odlivu hráčů vlivem lyžařské akce se podařilo všem mužstvům zvítězit. Áčko v nervy drásajícím utkání se Vsetínem vyválčilo vítězství a poradilo si i v neděli s Fryštákem. Béčko vyplenilo Štítnou, céčko v improvizované sestavě zdolalo Fryšták, déčko i éčko dominovaly.

Orel Zlín A – KST Vsetín B 10:7 (Závada 4/4, Polák 3/4, Krejčiřík 2/4, Doležel 0/3, 1x čtyřhra)

Orel Zlín A – TJ Fryšták A 10:4 (Závada 3/3, Doležel 3/3, Vítek 2/3, Polák 1/3, 1x čtyřhra)

TJ Štítná A – Orel Zlín B 4:14 (Hochfelder 4, Vítek 4, Šaur 4, Orság 2/2, Novák 0/2)

Orel Zlín C – TJ Fryšták B 11:7 (Vítek 4,5, Novotný 2,5, Zelenka 2, Bezděková Kristýna 2)

SK Slopné B – Orel Zlín D 4:14 (Výmola 4,5, Veselka 4,5, Zámečníková 4,5, Karbus 0)

TJ Vysoké Pole B – Orel Zlín E 3:15 (Výmola 4,5, Bezděková 4,5, Slouka Břetislav 3,5, Karbus 2,5)

HVĚZDA VÍKENDU: Adam Závada

Letos zatím pravděpodobně prožívá životní sezonu. O víkendu neztratil ani bod, když si připsal skalp vsetínského Škrly a poprvé v životě porazil Martina Hrdličku z Fryštáku, čímž konečně zlomil jedno dlouholeté prokletí. Jeho bilance z posledních 33 zápasů čítá 32 výher a jedinou porážku.

SMOLAŘ VÍKENDU: Dominik Karbus

Čekalo se, že proti poslednímu celku tabulky RS 2 vyhraje alespoň 2 zápasy, ale zřejmě neměl svůj den. Formu si ovšem jistě nechává na barážová utkání.

DIVOKÁ KARTA VÍKENDU: Tomáš Hochfelder

Ve Štítné, kde se většině soupeřů hraje hodně špatně, zdolal všechny protivníky. Včetně Trčky a Fojtíka. Ve zkouškovém období si tak s určitostí výrazně zlepšil náladu.

ZAJÍMAVOST VÍKENDU: Do Štítné je cesta daleká

Před utkáním béčka ve Štítné reálně hrozilo, že vedoucí tým tabulky dorazí pouze ve 3 hráčích. To vše kvůli povinnostem Josefa Nováka a Erika Orsága kolem volby prezidenta republiky. Nakonec došlo k netradičnímu řešení situace, kdy se zmiňovaná dvojice vydala do Štítné po vlastní ose, zatímco jejich spoluhráči schválně dramatizovali vývoj čtyřhry (druhá se musela skrečovat), aby svým kolegům umožnili včasný příjezd na dvouhry. Bizarní situace došla tak daleko, že Vítek se Šaurem vývoj debla tak natahovali, až se dostali do pátého setu, který ztratili. Nakonec to nevadilo, neboť zbytek osazenstva stihl dorazit a dvouhry dokonale opanoval.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..