Jediná výhra a dvě porážky, to byl uplynulý víkend

Uplynulý víkend (tedy spíš pátek) byl ve znamení třech zápasů z pohledu zlínského Orla. Dařilo se pouze béčku, které se pomstilo KST Zlín za týden starou porážku svých kolegů z céčka. Tomu se nepodařilo získat body ani tentokrát, a tak se nadále krčí na konci tabulky. Déčko se dvěma nováčky v kádru nestačilo na Šarovy.

KST Zlín C – Orel Zlín B 5:13 (Klímek Zdeněk 4,5, Vítek Milan 3,5, Zelenka 3,5, Svoboda Miroslav 1,5)

KST Zlín C – SK Louky A 6:12 (Orság 3,5, Hochfelder 1,5, Novák 1)

TJ Sokol Šarovy C – Orel Zlín D 12:6  (Čížek 3,5, Výmola 1,5, Kalup 1)

HVĚZDA VÍKENDU: Zdeněk Klímek

Ne, že by proti němu stáli soupeři z kategorie špičkových, ale jako jediný splnil povinnost a nezaváhal v jediném utkání. Ukazuje se, že s jeho přítomností toho béčko zřejmě moc prohrávat nebude.

SMOLAŘ VÍKENDU: David Šaur

Ach, to bylo trápení… Proti průměrnému mužstvu jedničky okresu nezískal ani bod. Bohužel 3 zápasy ztratil až v pátém setu, což jeho sebevědomí příliš nepřidá. Mužstvo na Davidovo vzepětí přitom čeká jako na spásu.

DIVOKÁ KARTA VÍKENDU: Alexandr Čížek

Začátek sezony jej zastihl ve vynikajícím rozpoložení. V Šarovech naprosto zastínil zbylé kolegy, když nestačil pouze na Boba Gajdůška. Hlasitě si začíná říkat o šanci v 1. okrese.

ZAJÍMAVOST VÍKENDU: Zlomené prkno

Erik Orság zrovna bojuje v pátém setu s Miroslavem Pastyříkem. Po jedné z výměn jen smutně pročísne raketou vzduch. Jeho pálka se rázem ocitne na zemi. Zatímco téměř všichni v hledišti měli za to, že Erikovi vyklouzla z rukou, skutečnost byla nepříjemnější – upadlé držátko. Nešťastný moment alespoň částečně přebil fakt, že Erik otočil nepříznivý vývoj setu a dokázal zvítězit s vypůjčenou raketou od Tomáše Hochfeldera.