Áčko zkolabovalo a ztratilo téměř vyhraný zápas, béčko nepoznalo porážku

V uplynulém víkendu se představila všechna mužstva. Áčko dvakrát prohrálo, ovšem v neděli mělo nakročeno k výhře, když vedlo 6:1. Zápas ale ztratilo a dál se utápí. Béčko i bez tradičních opor zvádlo uhrát výhru i remízu. Céčko s déčkem předehrávaly a v tuhém boji slavili zkušenější céčkaři. Éčko si připsalo cenné vítězství.

TTC MG Odra GAS Vratimov – Orel Zlín A 10:2 (Závada 1/3, Polák 1/3, Doležel 0/2, Krejčiřík 0/2)

TTC Bolatice – Orel Zlín A 10:7 (Závada 3/4, Polák 1/4, Doležel 1/4, Krejčiřík 1/3, 2x čtyřhra)

TJ Bystřice pod Hostýnem C – Orel Zlín B 9:9 (Orság 3,5, Bezděková G. 2,5, Šaur 1,5, Hochfelder 1,5)

KST Dolní Němčí D – Orel Zlín B 5:13 (Šaur 4,5, Novák 4,5, Orság 3,5, Hochfelder 2,5)

Orel Zlín C – Orel Zlín D 10:8 (Bezděková G. 4,5,  Doležel 3, Zámečníková 1,5, Novotný 1 – Výmola 3,5, Svoboda M. 2, Hochfelder 2, Veselka čtyřhra)

Orel Zlín E – TJ Sokol Mysločovice B 10:8 (Vavrys 4,5, Veselka 3,5, Zámečníková 2,5, Karbus 1,5)

HVĚZDA VÍKENDU: Ondřej Vavrys

Po roční pauze se zatím rozkoukával. Ale proti Mysločovicím to rozjel naplno. Neztratil jediný bod a navíc přidal další ve čtyřhře, kde s kolegou Veselkou zatím nenašli přemožitele.

SMOLAŘ VÍKENDU: David Krejčiřík

Jeho body zoufale chybí. Zejména v neděli, kdy jeho mužstvo ztratilo zápas, který už snad ani ztratit nešel. Bodově se zatím trápí, navíc se mu znovu ozvalo prokleté rameno.

DIVOKÁ KARTA VÍKENDU: Gabriela Bezděková

Zaskočila do kraje a vedla si velmi slušně. Dva body a čtyhra k tomu, ke cti ji navíc slouží, že se nezvdala a otočila zápas, v němž prohrávala 1:2 a 5:10. V předehrávce s okresními kolegy z déčka navíc jako jediná bodovala naplno. Je na ni velký spoleh, i co se zásoby jídla týká.

ZAJÍMAVOST VÍKENDU: Ani 6:1 nestačí…

Áčko začalo v Bolaticích úchvatně. Vyhrálo obě čtyřhry a za stavu 6:1 bylo blizoučko překvapivé výhry. Petr Polák měl mečbol na 7:1. Nevyužil jej. A bum! Od té doby jako by se mužstvo proměnilo v partu vyjukaných žáčků, kteří vidí raketu a míček poprvé v životě. Co naplat, že po zápase se borcům dostalo úcty ze strany hráče soupeře, jenž je na dalekou cestu domů vypravil slovy: „Hrajete fakt dobře, nechápu, že jste v tabulce tak dole?“

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..