Áčko poznalo ligovou sílu, béčko slaví dvě výhry

V uplynulém víkendu se představila všechna mužstva. Áčko utrpělo dvě vysoké porážky 1:10 s předními celky 3. ligy, béčko si poradilo s oběma sobotními soupeři. Céčko i déčko těsně padly, éčko naopak slaví těsnou výhru.

Orel Zlín A – TTC Frýdlant 1:10 (Vítek 1/2, Závada 0/3, Doležel ml. 0/2, Krejčiřík 0/2)

Orel Zlín A – KST Vsetín z.s. 1:10 (Závada 1/3, Krejčiřík 0/2, Doležel ml. 0/2, Klímek 0/2)

Orel Zlín B – Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 14:4 (Vítek 4, Šaur 3, Orság 3, Krejčiřík 2/2, Hochfelder 1/2 + čtyřhra, Novák čtyřhra)

Orel Zlín C – TJ Štítná A 7:11 (Bezděková G. 3, Zámečníková 2, Doležel 1, Zelenka 1)

SK Slopné A – Orel Zlín D 10:8 (Svoboda M. 3, Novák 2,5, Hochfelder 2,5, Výmola 0/3, Veselka 0/1)

Orel Zlín E – TJ Štítná B 10:8 (Výmola 4, Veselka 2,5, Vavrys 2,5, Slouka L. 1/3, Slouka B. 0/1)

HVĚZDA VÍKENDU: David Šaur

Někdo možná před sezonou pochyboval: Dokáže se po operaci a dalších zdravotních problémech zkoncentrovat na sezonu a být platným hráčem béčka? Odpověď hledejte v uplynulém víkendu. A budete-li se chtít ujistit, vytočte číslo Rašky z Újezda či Matějíka z Bojkovic. Populární „Šauřík“ ukázal opět velké srdce bojovníka.

SMOLAŘ VÍKENDU: Patrik Výmola

Autor článku vůbec nezamýšlel zvolit smolařem hráče, který sice v 1. okrese proti Slopnému neuhrál ani bod, ale jen díky němu porazilo éčko Štítnou. Leč samotného hráče tíží svědomí a těsnou prohru ze Slopného bere na sebe. Sám požádal o to, aby dostal nálepku smolaře, po které jinak nikdo netouží.

DIVOKÁ KARTA VÍKENDU: Iveta Zámečníková

Porazit hráče, který má ELO o 275 bodů vyšší? Ivetě se to o víkendu podařilo. A neodnesl to nikdo jiný než Petr Trčka ze Štítné, považován léta za absolutní špičku okresu. Obrovský skalp a velké povzbuzení pro hráčku, jejíž výkony v Orlu rostou každým rokem. Jen pro srovnání: Kdybychom vzali v úvahu rozdíl v ELO bodech a analogicky jej aplikovali k Adamu Závadovi, ten by musel, aby se vyrovnal počinu Ivety Zámečníkové, porazit například Marka Obešla, pohybujícího se kolem 50. místa žebříčku ČR.

ZAJÍMAVOST VÍKENDU: Obětavost

David Krejčiřík odehrál za sobotu a neděli i se čtyřhrami 12 utkání, Pavel Vítek stihl za jediný den jedenáct! Hráči, kteří i tak odvedli Orlu za poslední léta obrovské služby, se nezdráhali a pomohli svým spoluhráčům. Velký obdiv a poklona, pánové.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..